TRK System

Stoiska targowe i wystawiennicze

Strona główna » Stoiska targowe i wystawiennicze

Stoisko targowe potrzebne jest każdemu przedsiębiorstwu, które chce uczestniczyć w targach, konferencjach, eventach branżowych. W TRK System proponujemy stoiska o zróżnicowanym wyglądzie, funkcjonalności, systemach oraz wykonane z różnych materiałów.

Projekty, które możemy przygotować dla Państwa firmy to zarówno klasyczne stoiska wystawiennicze, jak i te nowoczesne – wyposażone w elementy interaktywne czy rozszerzonej rzeczywistości. Wykonane z dbałością o każdy szczegół, estetyczne i praktyczne pozwalają wyróżniać się pośród innych wystawców, budzą zainteresowanie i na długo pozostają w pamięci.

Formularz kontaktowy

  Stoiska targowe

  Stoiska wystawiennicze dla każdej branży

  Jako producent stoisk wystawienniczych wiemy, jak różnorodne są eventy, w których biorą udział nasi Klienci. Zebrane przez lata doświadczenie pozwala nam na projektowanie stoisk targowych dla każdej branży, a także na każdy typ wydarzeń.

  W naszym portfolio znajduje się szeroka oferta systemów wystawienniczych, które sprawdzą się na eventach nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Autorskie koncepcje, na które stawiamy, pozwalają nam zaprojektować stoiska wyróżniające się, innowacyjne i bogate w będące na topie rozwiązania.

  Modny design, zawsze łączymy z praktycznością oraz funkcjami, które pozwalają na efektowne i efektywne zaprezentowanie oferty marki. W naszych projektach nie brakuje więc klimatycznego oświetlenia, trójwymiarowych liter, multimedialnych prezentacji, barów, kiosków eventowych, elementów wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, wizytowników, flag z logo firmy, potykaczy, ekranów multimedialnych. Budujemy również stoiska targowe pozwalające nawiązać bezpośredni kontakt z odwiedzającymi, czyli te wyposażone w lady i bary eventowe, punkty informacyjne, wyspy reklamowe, a także wydzielone miejsce do indywidualnych rozmów.

  Stosowane przez nas rozwiązania pozwalają podnieść atrakcyjność stoiska oraz zwiększyć jego skuteczność marketingową. Co istotne design, kształt, kolor oraz elementy interaktywne i promocyjne w TRK System ściśle wiążemy z działalnością firmy, skojarzeniach grupy docelowej, zasadach marketingu sensorycznego.

  TRK System – kompleksowe przygotowanie do targów

  Specjalność TRK System to nie tylko budowa stoisk targowych, ale także usługi logistyczne. Na życzenie zajmiemy się transportem zabudowy, jej montażem oraz demontażem, a także zapewnimy profesjonalną obsługę techniczną w czasie trwania wydarzenia. Mogą nam państwo również zlecić przygotowanie cateringu, rozwiązań multimedialnych, zatrudnienie hostess, udekorowanie stoiska czy zorganizowanie na nim eventów. Wszystkie te usługi sprawiają, że w TRK System gwarantujemy kompleksowe przygotowanie marki do branżowych wydarzeń czy konferencji.

  Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy
  ponad 500 projektów!

  Dumnie demonstrujemy naszą pasję i kompetencje w przekształcaniu wizji w rzeczywistość!

  Firmy, dla których pracowaliśmy