TRK System

Projektowanie barów

Strona główna » Projektowanie barów

Projektowanie barów to wyzwanie, którego są w stanie podjąć się tylko najlepsi z najlepszych. Do takich należą architekci z TRK System. Wieloletnie doświadczenie w branży projektowania lokali gastronomicznych pozwala nam łączyć rozwiązania praktyczne z estetycznymi. Tworzymy przestrzenie, w których rośnie apetyt i w których goście chcą spędzać długie godziny. Jednym z naszych koników jest projektowanie barów. Aranżacje tych wyjątkowych przestrzeni tworzymy od ogółu do szczegółu. Dobieramy kolory, faktury, meble, wdrażamy ergonomiczne rozwiązania, a także dbamy o kwestie techniczne.

Projekty barów gastronomicznych – multisensoryczne doświadczenia

W TRK System stawiamy na dokładność i precyzje. Projekty barów gastronomicznych wychodzące z naszej pracowni dopracowane są w każdym szczególe. To dzięki temu możemy zagwarantować, że pobyt w lokalu będzie dla klienta doświadczeniem multisensorycznym. Proponowane przez nas rozwiązania działają na gości barwami, pobudzają jego wyobraźnie ciekawie urozmaiconymi przestrzeniami, a także zapachami i dźwiękami. W TRK System nie zapominamy również o ergonometrii i oszczędności. Przestrzeń pubów i barów planujemy tak, aby wygodnie było w niej pracować oraz wdrożyć procesy optymalizujące czas pracowników.

Formularz kontaktowy

  Szczegółowa analiza- nasz klucz do sukcesu

  Projektowanie barów zawsze zaczynamy od głębokiej analizy. Budujemy ścieżkę potrzeb przyszłych gości, konfrontujemy ją z oczekiwaniami właściciela, jego budżetem oraz możliwościami technicznymi lokalu. Projekt dopasowujemy również do aktualnych trendów, a także obowiązujących przepisów prawnych. Ten pierwszy etap pozwala nam stworzyć kompleksowy projekt baru/pubu, a także jego zaplecza, kuchni i pomieszczeń pomocniczych. Dbamy o to, aby wszystkie przestrzenie były ze sobą spójne, estetyczne, a jednocześnie praktyczne. Nasze projekty zapewniają odpowiedni dostęp do narzędzi pracy, oświetlenia, wentylacji.

  Projekty barów gastronomicznych – doświadczenie TRK System

  Doświadczenie i wiedza pozwalają nam podejmować się tworzenia nawet najbardziej śmiałych projektów. W portfolio TRK System odnajdą Państwo zarówno puby klasyczne, jak i niezwykle modne w ostatnich latach bary tematyczne. Dla naszych Klientów tworzyliśmy już aranżacje barów w stylu czeskim, irlandzkim, niemieckim. Nie obce jest nam również projektowanie barów historycznych np. nawiązujących do PRL-u czy średniowiecza, a także inspirowanych filmami, książkami, dyscyplinami sportowymi itp.

   

  Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy
  ponad 500 projektów!

  Dumnie demonstrujemy naszą pasję i kompetencje w przekształcaniu wizji w rzeczywistość!

  Firmy, dla których pracowaliśmy