TRK System

Wyspy handlowe

Strona główna » Wyspy handlowe

W TRK System wykonujemy wyspy i stoiska handlowe. Tworzymy je na indywidualne zamówienie, dopasowując ich wygląd oraz układ do potrzeb Klienta. Nasze wyspy handlowe to doskonały wybór do sklepów, lokali użytkowych i usługowych. Stanąć mogą również w galeriach, marketach i centrach handlowych. Realizujemy projekty dla branży kosmetycznej, GSM, gastronomicznej, jubilerskiej, usługowej oraz wielu innych.

 

Stoiska handlowe, które sprzedają

Projektowanie stoisk handlowych to połączenie estetyki, funkcjonalności oraz możliwości współczesnego marketingu. W TRK System wiemy, że wyspy mają nie tylko pięknie wyglądać, ale przede wszystkim sprzedawać. Stosujemy więc rozwiązania przyciągające wzrok oraz budzące zainteresowanie potencjalnych klientów. Stoiska wyposażyć możemy w wieszaki, stojaki, kosze, manekiny, lustra, gabloty, roll-upy, oświetlenie LED, meble i wiele innych elementów. Dzięki temu gwarantujemy, że żadna stworzona przez nas wyspa handlowa nie jest podobna do innej.

 

Nie zapominamy również o wygodzie obsługujących stoiska handlowe. Dla nich wyposażamy wyspy w ergonomiczne rozwiązania, pozwalające zoptymalizować czas pracy i obsługi klientów, a także wykorzystać całą dostępną powierzchnię. Nasze realizacje wyposażone są m.in. w dostęp do wody, umywalkę, ladę chłodniczą, ekspres do kawy, czajnik itp. Ponadto projekty dopasowujemy do wymagań galerii, budżetu Klienta, specyfiki branży.

Formularz kontaktowy

  Kompleksowa obsługa i najlepsze projekty

  Projektowanie stoisk handlowych zaczynamy od dokładnej analizy i ustalenia priorytetów. Dzięki temu możemy tworzyć trafne i ciekawe idee. Zawsze dopasowujemy wygląd stoiska do branży oraz potrzeb marki. Działając zgodnie z prawem, tworzymy też stoiska zgodnie z zasadami BHP i europejskimi normami bezpieczeństwa.

   

  W TRK System nie tylko projektujemy, ale i stworzone idee przekładamy na rzeczowość. Jako doświadczony producent dbamy o perfekcyjne wykonanie stoiska. Stawiamy na wysokiej jakości materiały – trwałe, solidne, odporne na uszkodzenia, a jednocześnie prezentujące się estetycznie.

   

  Na każdym etapie realizacji projektu naszym klientom zapewniamy nadzór autorski, specjalistyczną opiekę, zajmujemy się także transportem i montażem stoiska handlowego we wskazanej lokalizacji. Kompleksowość opieki pozwala zapewnić nam własna fabryka, zespół doświadczonych projektantów i technologów, ekipy montażowe na wyłączność, efektywny łańcuch dostaw oraz Customer Service na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są liczne referencje pozostawiane przez zadowolonych Klientów.

  Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy
  ponad 500 projektów!

  Dumnie demonstrujemy naszą pasję i kompetencje w przekształcaniu wizji w rzeczywistość!

  Firmy, dla których pracowaliśmy