TRK System

Projektowanie restauracji

Strona główna » Projektowanie restauracji

W branży gastronomicznej konkuruje się nie tylko smakiem serwowanych potraw, ale i wyglądem lokalu. To, dlatego projektowanie wnętrza restauracji powierzyć można tylko najlepszym architektom. Takich znajdą państwo w TRK System. Przygotują oni projekt wizualny lokalu, który uwzględnia aktualne trendy w aranżacji powierzchni publicznych, funkcjonalność oraz ergonomię.

W TRK System tworzymy aranżacje, które spełniają oczekiwania klientów oraz dopasowane są do planów rozwojowych restauracji, jej stylu/oferty i grupy docelowej, którą chce pozyskać. Autorskie projekty sprawiają, że tworzone przez nas aranżacje wyróżniają się pośród tysięcy innych lokali.

TRK System – projekty wnętrz, które inspirują

TRK System to wieloletnie doświadczenie połączone ze świeżością i otwartością na nowe trendy.

Projektowanie restauracji to dla nas mieszanka kompetencji architektonicznych, graficznych oraz aranżacyjnych. Pozwala to na kompleksowość, oryginalność oraz profesjonalizm na każdym etapie tworzenia projektu. Umiejętność zestawienia najnowszych trendów ze sprawdzanymi rozwiązaniami umożliwia naszym projektantom aranżować wnętrza restauracji o różnym charakterze. Podejmujemy się projektów lokali w wielu stylach i o zróżnicowanym metrażu. Powierzyć mogą nam Państwo zarówno wykonanie projektu od zera, jak i modernizację, przebudowę lub odświeżenie wnętrza.

Bez względu na powierzone zadanie zawsze przedstawiamy spójne koncepcje i identyfikacje wizualne, które na długo zapadną w pamięć. W życie wdrażamy zarówno klasyczne, jak i odważne projekty dla wyjątkowych miejsc. Pochwalić możemy się tworzeniem przestrzeni z duszą – takich, do których zawsze chce się wracać.

Formularz kontaktowy

  Projektowanie wnętrz restauracji do A do Z

  W TRK System stawiamy na kompleksowość. W ramach współpracy przygotowujemy projekt koncepcyjny, wykonawczy oraz kosztorys inwestycji. Proponowane koncepcje przekładamy na wykazy konkretnych materiałów oraz technologii, które pozwalają przełożyć śmiałe, kreatywne pomysły w rzeczywistość. Takie podejście sprawia, że jesteśmy pewni, że zaprojektowane przez nas restauracje zachowują równowagę pomiędzy estetyką a walorami użytkowymi. Nieskromnie możemy powiedzieć, że stworzone przez nas lokale są idealne nie tylko dla klientów, ale i pracującego w nich personelu.

  Podkreślamy również, że projektowanie wnętrza restauracji w TRK System to nie tylko aranżacja Sali jadalnej, ale i lady, zaplecza i pobocznych pomieszczeń. Takie podejście pozwala nam stworzyć aranżacje spójne i funkcjonalne. Dopasowane są one nie tylko do pomysłu właściciela lokalu, ale i budżetu, jakim dysponuje.

  Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy
  ponad 500 projektów!

  Dumnie demonstrujemy naszą pasję i kompetencje w przekształcaniu wizji w rzeczywistość!

  Firmy, dla których pracowaliśmy