TRK System

Wyspy gastronomiczne

Strona główna » Wyspy gastronomiczne

Firmom, które chcą wzbogacić swoją prezentację o degustacje, proponujemy wyspy gastronomiczne. W TRK System wykonujemy je wg kompleksowego projektu, dopasowanego do branży oraz potrzeb Klienta. Nasze stoiska gastronomiczne pozwalają na przygotowanie degustacji zarówno słodkości, jak i fingerfood, przekąsek czy też alkoholi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są nie tylko solidne, ale i estetyczne. Sprawdzają się na targach, konferencjach, eventach branżowych, a także w galeriach handlowych i sklepach wielkopowierzchniowych.

Wyspy gastronomiczne od TRK System – najlepsza wizytówka Państwa marki

Sposób prezentacji w gastronomii jest niezwykle ważny. To, dlatego każda nasza wyspa handlowa gastronomiczna jest innowacyjnym, oryginalnym projektem. W TRK System stawiamy na rozwiązania, które pozwalają estetycznie zaprezentować produkty, jak i te przyciągające wzrok potencjalnych Klientów i Kontrahentów. Nasze projekty zawierają więc takie elementy jak ścianki prezentacyjne, banery, rollup’y, trybunki prezentacyjne, regały, gabloty potykacze, podświetlone pylony, stojaki, ramki, displaye. Wiele z projektów wyposażamy też w oświetlenie LED oraz innowacyjne elementy interaktywne.

Formularz kontaktowy

  Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych, aby nasi pracownicy mogli odpowiedzieć na Państwa zapytanie.

  Wyspy gastronomiczne – pozwalamy poczuć smak

  Nie zapominamy również o tym, aby stoiska degustacyjne były dopasowane do prezentowanego projektu. Nasze realizacje możemy uzupełnić w chłodziarki, w których przechowywać można próbki dań wymagających chłodzenia. Branży wędliniarskiej i mięsnej proponujemy wyspy zaopatrzone w deski do krojenia i ostre noże, natomiast projektowanie stoisk, w których serwowane będą gorące napoje, zaczynamy od wyposażenia ich w odpływ na wodę z ekspresu.

  Wyspy gastronomiczne uzupełnić możemy również o mikrofalówki, grille, wyciskarki do soków, czajniki i wiele innych sprzętów. Aby korzystanie z tych urządzeń było wygodne, stawiamy tylko na najnowsze technologie, które y ze sprawdzonymi rozwiązaniami. Jako producent stoisk handlowych gastronomicznych nie zapominamy również o ergonometrii, która ma ułatwić obsługę wyspy.

  Wyspy gastronomiczne spełniające normy sanitarne

  Projektowanie wysp gastronomicznych polega nie tylko na stworzeniu estetycznego stoiska, ale i tego spełniającego wymogi bezpieczeństwa. W TRK System dbamy o to, aby nasze projekty były zgodne z normami i wytycznymi Unii Europejskiej oraz polskiego prawa. Spełniają one wymogi sanitarne oraz kryteria sanepidu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są również łatwe w czyszczeniu oraz pozwalają zachować higienę na każdym etapie degustacji.

   
  wyspa handlowo-gastronomiczna redberry projekt i nadzór Tatjana Kobuszewska Trk System 4925

  Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy
  ponad 500 projektów!

  Dumnie demonstrujemy naszą pasję i kompetencje w przekształcaniu wizji w rzeczywistość!

  Firmy, dla których pracowaliśmy