Projektowanie kawiarni

Projektowanie kawiarni
, Projektowanie kawiarni

W branży gastronomicznej konkuruje się nie tylko smakiem serwowanych potraw, ale i wyglądem lokalu. To, dlatego projektowanie wnętrza restauracji powierzyć można tylko najlepszym architektom. Takich znajdą państwo w TRK System. Przygotują oni projekt wizualny lokalu, który uwzględnia aktualne trendy w aranżacji powierzchni publicznych, funkcjonalność oraz ergonomię.

W TRK System tworzymy aranżacje, które spełniają oczekiwania klientów oraz dopasowane są do planów rozwojowych restauracji, jej stylu/oferty i grupy docelowej, którą chce pozyskać. Autorskie projekty sprawiają, że tworzone przez nas aranżacje wyróżniają się pośród tysięcy innych lokali.

Projektowanie kawiarni – kreatywność poparta doświadczeniem

Projektowanie wnętrza kawiarni wymaga znajomości specyfiki branży. To, dlatego wykonanie aranżacji warto powierzyć wykwalifikowanym architektom TRK System. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają wskazywać materiały solidne i trwałe, które nie ulegną zniszczeniu przy dużej liczbie odwiedzających. Nie bez znaczenia jest również umiejętność kreowania intymnej, przyjemnej atmosfery, dla której goście będą wracać do kawiarni.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam podejmować się realizacji najodważniejszych projektów. Przygotować możemy aranżacje małych oraz dużych kawiarni, tych idealnych na pogaduszki, jak i do pracy, które chętnie odwiedzają osoby pracujące zdalnie. Tworzymy również kawiarnie multifunkcjonalne, w których projekt obejmuje stworzenie sekcji do pracy, spotkań towarzyskich itp.

Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy ponad 500 projektów!

Firmy, dla których pracowaliśmy