TRK System

Projektowanie kawiarni

Strona główna » Projektowanie kawiarni

Wystrój wnętrza jest jednym z kluczowych czynników sukcesu kawiarni. W TRK System wiemy o tym doskonale, dlatego tworzymy projekty kawiarni wyróżniające się kreatywnością, indywidualnym podejściem oraz unikalnością. Naszym celem jest stworzenie wnętrz na długo zapadających w pamięć, przyciągających wystrojem. Nie zapominamy też o funkcjonalności i ergonomiczności. W projektach wykorzystujemy rozwiązania, które przyspieszają obsługę klientów oraz pozwalają na oszczędność czasu pracy.

Kawiarnie z duszą – projekty wnętrz od TRK System

Bogate doświadczenie w projektowaniu lokali komercyjnych pozwala nam oferować kompleksowe usługi aranżacji wnętrz. Powierzając nam zadanie zaprojektowania kawiarni, otrzymasz od nas projekt koncepcyjny, wykonawczy oraz kosztorys. Przygotowujemy też wykaz materiałów oraz technologii, które pozwalają tworzyć wyjątkowe miejsce.

Przygotowanie koncepcji zawsze zaczynamy od poznania potrzeb i pomysłów właściciela lokalu. Dopasowujemy je do aktualnych trendów w aranżacji lokali gastronomicznych, możliwości metrażowych i technicznych. Dbamy też o to, aby każdy projekt był tym niepowtarzalnym, dopasowanym do serwowanych posiłków, stylu lokali, dzielnicy, miasta, otoczenia, architektury. Nie bez znaczenia jest dla nas również budżet, który pozwala nam ustalić, z jakim rozmachem możemy działać. Już w pierwszej fazie ustalamy priorytety, dzięki czemu w czasie projektowania i realizacji nie musimy iść na żadne kompromisy.

Na kolejnych etapach czuwamy natomiast nad realizacją, zapewniając nadzór autorski nad pracami. Dbamy również o stały kontakt, zawsze służąc radą, pomocą i odpowiadając nawet na najtrudniejsze pytania.

Formularz kontaktowy

  Projektowanie kawiarni – kreatywność poparta doświadczeniem

  Projektowanie wnętrza kawiarni wymaga znajomości specyfiki branży. To, dlatego wykonanie aranżacji warto powierzyć wykwalifikowanym architektom TRK System. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają wskazywać materiały solidne i trwałe, które nie ulegną zniszczeniu przy dużej liczbie odwiedzających. Nie bez znaczenia jest również umiejętność kreowania intymnej, przyjemnej atmosfery, dla której goście będą wracać do kawiarni.

  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam podejmować się realizacji najodważniejszych projektów. Przygotować możemy aranżacje małych oraz dużych kawiarni, tych idealnych na pogaduszki, jak i do pracy, które chętnie odwiedzają osoby pracujące zdalnie. Tworzymy również kawiarnie multifunkcjonalne, w których projekt obejmuje stworzenie sekcji do pracy, spotkań towarzyskich itp.

  Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy
  ponad 500 projektów!

  Dumnie demonstrujemy naszą pasję i kompetencje w przekształcaniu wizji w rzeczywistość!

  Firmy, dla których pracowaliśmy