Stoiska handlowe

Stoiska handlowe

Klasyczne stoisko handlowe, wyspa typu shop in shop, ekspozycja na targi. Tego typu zabudowa potrzebna jest każdej profesjonalnie działającej firmie. Jej zadaniem jest jak najlepsze zaprezentowanie przedsiębiorstwa, przyciągnięcie wzroku potencjalnych Klientów i Kontrahentów, efektowne i efektywne wizualne pokazanie oferty. W TRK System proponujemy ekspozycje handlowe odpowiadające najnowszym trendom i wpisujące się w specyfikę branży.

Kompleksowe, przemyślane, innowacyjne – poznaj stoiska handlowe

, Stoiska handlowe

Zaczynając od kształtu, a kończąc na wyposażeniu – w TRK System do projektowania stoisk handlowych podchodzimy kompleksowo. Wykonanie projektu powierzamy profesjonalnemu zespołowi składającemu się z absolwentów uczelni artystycznych i technicznych, a jego wykonanie specjalistom, dla których budowa stoisk handlowych nie ma tajemnic. Korzystając z naszego długoletniego doświadczenia, łączymy nowoczesne, innowacyjne rozwiązania ze sprawdzonymi koncepcjami. Pozwala nam to zaproponować ekspozycje praktyczne, funkcjonalne oraz estetyczne.

Nasze projekty wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dzięki temu tworzymy nie tylko proste, geometryczne stoiska handlowe, ale i te zaokrąglone, o giętych ścianach bocznych lub futurystycznych kubaturach. Wyposażone są one w wyróżniające je elementy np. rollup’y, flagi, ścianki, stojaki, oświetlenie LED, trybunki, potykacze. Dla naszych Klientów wykonujemy również stoiska zawierające elementy interaktywne oraz rozszerzonej rzeczywistości. Sprawia to, że nasze ekspozycje handlowe świetnie prezentują ofertę i na długo zapadają w pamięć.

Jako producent stoisk handlowych sięgamy jedynie po wysokiej klasy materiały. Spełniają one europejskie normy BHP, są atestowane i certyfikowane. Świetnie sprawdzają się nie tylko na targach, ale i innych eventach, a także mogą być wykorzystane jako stoiska handlowe w galeriach i centrach.

TRK System – zawsze najlepsze projekty

W TRK System dbamy o to, aby tworzyć najlepsze na rynku projekty. Znajdują one uznanie wielu znanych marek z branży motoryzacyjnej, home&decor, elektronicznej, kosmetycznej, jubilerskiej, spożywczej, gastronomicznej, galanteryjnej i wielu innych. Doceniają oni, że przedstawiony im projekt jest innowacyjny, oryginalny i szyty na miarę. Nasze propozycje dopasowujemy bowiem nie tylko do branży, ale i specyfiki firmy, jej grupy docelowej i celu, jaki chce osiągnąć przedsiębiorstwo.


Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy ponad 500 projektów!

Firmy, dla których pracowaliśmy