TRK System

Stoisko reklamowe – promocyjne

Strona główna » Stoisko reklamowe – promocyjne

Stoiska reklamowe to doskonały sposób promocji dla marki z każdej branży. Pozwalają pokazać się firmie z jak najlepszej strony. Są niezbędne na targach, konferencjach eventach. Potrzebne są zarówno w plenerze, jak i pod dachem.

Nasza firma oferuje projektowanie stanowisk reklamowych wysokiej jakości. W naszym portfolio znajdują się modele modułowe, a także stoiska mobilne i podwieszane. Wykonujemy je z dobrej klasy materiałów m.in. aluminiowych ram modułowych. Konstrukcje cechują się więc lekkością, wysoką stabilnością, trwałością, odpornością na uszkodzenia oraz estetycznym wyglądem.

Stoisko reklamowe, które przyciąga wzrok

Każde stoisko promocyjne tworzone przez naszych specjalistów to małe dzieło sztuki. Tworzymy je w oparciu o szczegółową analizę potrzeb marki i celu, jaki chce osiągnąć na evencie. W projektowaniu kierujemy się względami estetycznymi, a także praktycznymi – uwzględniając przy tym budżet marki. Każde stoisko reklamowe wyposażamy w innowacyjne elementy, które przyciągają wzrok i umożliwiają ciekawe formy promocji. Dbamy również o to, aby stoiska były wygodne dla personelu obsługującego. Indywidualne podejście pozwala nam tworzyć stoiska dla firm z każdej branży.

Wszechstronność stoiska promocyjnego od TRK System pozwala mu się wyróżniać pośród innych. Przyciągają one wzrok, budzą ciekawość, zachęcają do podejścia – co jednak najważniejsze nasze projekty realnie wspierają sprzedaż oraz pozwalają targowym gościom na długo zapamiętać markę.

Formularz kontaktowy

    Projekt to dopiero początek

    W TRK System przygotowujemy nie tylko projekt stoiska promocyjnego, ale i czuwamy nad całością jego realizacji. Jako producent zabudowy targowej możemy ją wykonać w różnej kolorystyce, wielkości, kształcie. W naszych pracowniach realizujemy nie tylko stoiska o prostej kubaturze, ale też te o niecodziennych kształtach np. w formie łupu czy z giętymi ścianami. Wyposażamy je również w najnowsze rozwiązania np. ekrany LCD, oświetlenie LED, potykacze, roll – upy, kioski multimedialne czy interaktywne prezentacje.

    Profesjonalizm, doświadczenie i branżowa wiedza pozwalają nam działać skutecznie i dostarczać stoiska promocyjne zawsze w wyznaczonym terminie. Nasza pomoc nie kończy się jednak na etapie zrealizowania projektu. Chętnie pomagamy również w transporcie, montażu, demontażu oraz obsłudze stoiska na eventach. Kompleksowość działań sprawia, że nasi Klienci chętnie do nas wracają, co roku składając nowe zamówienia oraz pozostawiając pozytywne opinie i referencje.

    stoiska targowe trendy. projekt i nadzór Tatjana Kobuszewska