TRK System

Stoiska konferencyjne DIY Tatjana Kobuszewska TRK System

Strona główna » Stoiska konferencyjne DIY Tatjana Kobuszewska TRK System

Stoiska konferencyjne DIY omówimy w dwóch przypadkach
  1. Stoisko konferencyjne Tina
  2. Stoisko konferencyjne Capital Legis
Stoisko konferencyjne to najmniejsza i czasem najtańsza forma powiadomienia świata o Twoich osiągnięciach lub istnieniu. Możecie zapytać dlaczego nie najtańsza?  Zależy to od wykorzystanych mebli i urządzeń. Gdy ograniczymy się do stoiska i oferowanego przez organizatora standardu z pewnością zapłacimy minimum. Jeżeli zaryzykujemy i zrobimy coś co nas (choćby w systemie DIY) wyróżni, nasze szanse na  dostrzeżenie naszej firmy czy czegokolwiek co prezentujemy, rosną w dwójnasób. A nasze stoisko trafi (być może) do relacji odwiedzających imprezę blogerów, dziennikarzy lub hejterów.

kto? kiedy? jak?

Zakładam że do budowy stoiska koferencyjnego DiY nie będziemy angażować firmy zewnętrznej, najwyżej firma taka przygotuje nam wyposażenie stoiska wcześniej, na nasze zamówienie.
  1. Stoisko Tina na konferencji kosmetycznej w PKiN.
Tina to salon piękności który ma też ambicje sprzedawać kosmetyki. Właścicielka nie mająca doświadczenia w imprezach takich jak konferencje czy targi postanowiła zrobić to jak najmniejszym kosztem. W efekcie mamy stoisko konferencyjne DIY :   stoisko konferencyjne DiY   Pani zamówiła w trk system jedynie lady i jeden roll-up. pozostałe roll-up’y zostały dostarczone przez producentów kosmetyków. Krótka wizyta w sklepie z wykładzinami i lampa na codzień stojąca w domowym salonie zwieńczyła dzieło.   Właścicielka salonu piękności była zadowolona z efektu jaki osiągnęła na konferencji. Równie zadowolona była z kosztów jakie poniosła na swoje stoisko. 

2. Stoisko konferencyjne DIY kancelarii prawnej

Capital Legis to kancelaria prawna specjalizująca się w sytuacjach kryzysowych. Kancelaria bierze udział w wielu wydarzeniach branżowych które odbywają się w całym kraju. Z tego powodu zdecydowali się na stoisko DiY.  W systemie elementów do złożenia. Wyposażenie stoiska to samodzielne meble, które mogą, lecz nie muszą, wystąpić razem jeśli zaistnieje taka potrzeba. Na fotografii stoisko w komplecie. Lada, dwie trybunki i pylon. Lada zawiera zawiera to co niezbędne: materiały biurowe oraz zapas kawy, ciastek i filiżanek. Trybunki mogą wystąpić samodzielnie jako potykacze, lub nośniki reklamy. Albo zgodnie ze swoim przeznaczeniem, Jako podstawa pod mikrofon prelegenta. Pylon który jest wyposażony w drzwiczki i półki może wystąpić w podobnej roli jak lada . Elementy stoiska są wykonane z Corianu tworzywa sztucznego które jest dość ciężkie co daje meblom stabilność i skutecznie zniechęca do przestawiania przez osoby niepowołane. Całość stoiska przyjeżdża zamknięta w skrzyni  stojącej na palecie. Umożliwia to wysyłkę stoiska w dowolne miejsce przy pomocy kurierów lub spedycji. Pomysł, projekt i wykonanie stoiska konferencyjnego DiY Capital Legis : Tatjana Kobuszewska  To dwa skrajne przypadki podejścia do rozwiązania stoiska konferencyjnego. Oba są dobrym rozwiązaniem w zależności od pozycji twojej firmy. Jeżeli jesteś niedużą butikową firmą możesz zastosować rozwiązanie takie jak Tina. A jeżeli prezentujesz kancelarię lub oferujesz towar lub usługi wymagające oprawy wyższego rzędu to droga Capital Legis jest jak najbardziej wskazana.