TRK System

Automaticon – święto polskiej automatyzacji

ISP Polska – targi Automaticon

Targi Automaticon mają już ćwierćwiekową tradycję. Trudno powiedzieć, czy są to największe targi tej branży, ale na pewno najbardziej znane. I nie powinno nas to zdziwić, że ISP Polska zdecydowała się wziąć udział w tym wydarzeniu.

Stoisko zostało zbudowane w hali numer 4 Warszawskiego Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego.

To nowa hala w tym kompleksie. Dlatego czasie imprez o wysokiej frekwencji organizatorzy stawiają namiot tunelowy łączący ją głównym kompleksem targów.

 

ISP Polska targi Automaticon

ISP ma towar trudny do wyeksponowania na stoisku – oferują usługi, wdrożenia w technologii automatyki i inne usługi dla przemysłu. W dodatku występują na targach niezwykle rzadko, co skutkuje brakiem eksponatów, które mogłyby zademonstrować pracę wdrożeniową firmy.

Postanowiono zatem postawić na eleganckie miejsce fachowych spotkań.

Rozwiązania estetyczne i wizualne

Kolorem firmowym ISP jest zieleń. To uczyniło ją kolorem dominującym na stoisku. Podłoga jest pokryta czarną błyszczącą wykładziną. Ściana frontowa stoiska zyskała podział na trzy części: podstawa wyklejona szaro czarną tapetą ozdobiona napisem z liter przestrzennych. Nad literami znalazł się ciąg podświetlanych obrazów pokazujących miejsca w których pracują rozwiązania ISP. A powyżej duży wydruk informacyjny oświetlany ruchomym światłem.

Stoisko nie mogło być statyczną, nieatrakcyjną bryłą, zatem na lewej ścianie stoiska kryjącej zaplecze, oprócz podświetlanych obrazów i informacji umieszczono obracające się plansze z logo ISP. Każdy ruch na targach przyciąga wzrok.

Na koniec, ale nie ostatnie: dzieła dopełniały standardowe elementy wyposażenia stoiska: stoliki, fotele i podświetlane lady.

 

Lady oznakowano logiem ISP. Wypożyczyliśmy je z wypożyczalni Amadeo.
Stoisko podobało się klientowi, co potwierdził opłacając w terminie fakturę.

Pomysł, projekt, nadzór i wykonanie: Tatjana Kobuszewska, TRK System.
Stoisko na Automaticon to dobry pomysł! Zadzwoń! Zbudujemy je razem!

Formularz kontaktowy

      zxc2000