ISP Polska. Targi Automaticon – Tatjana Kobuszewska, TRK System

ISP Polska. Targi Automaticon – Tatjana Kobuszewska, TRK System

Automaticon – święto polskiej automatyzacji

ISP Polska – targi Automaticon

Targi Automaticon mają już ćwierćwiekową tradycję. Trudno powiedzieć, czy są to największe targi tej branży, ale na pewno najbardziej znane. I nie powinno nas to zdziwić, że ISP Polska zdecydowała się wziąć udział w tym wydarzeniu.

Stoisko zostało zbudowane w hali numer 4 Warszawskiego Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego.
ISP Polska targi Automaticon, ISP Polska. Targi Automaticon – Tatjana Kobuszewska, TRK System

To nowa hala w tym kompleksie. Dlatego czasie imprez o wysokiej frekwencji organizatorzy stawiają namiot tunelowy łączący ją głównym kompleksem targów.

 

ISP Polska targi Automaticon 

ISP ma towar trudny do wyeksponowania na stoisku – oferują usługi, wdrożenia w technologii automatyki i inne usługi dla przemysłu. W dodatku występują na targach niezwykle rzadko, co skutkuje brakiem eksponatów, które mogłyby zademonstrować pracę wdrożeniową firmy.

Postanowiono zatem postawić na eleganckie miejsce fachowych spotkań.ISP Polska targi Automaticon, ISP Polska. Targi Automaticon – Tatjana Kobuszewska, TRK System

Rozwiązania estetyczne i wizualne

Kolorem firmowym ISP jest zieleń. To uczyniło ją kolorem dominującym na stoisku. Podłoga jest pokryta czarną błyszczącą wykładziną. Ściana frontowa stoiska zyskała podział na trzy części: podstawa wyklejona szaro czarną tapetą ozdobiona napisem z liter przestrzennych. Nad literami znalazł się ciąg podświetlanych obrazów pokazujących miejsca w których pracują rozwiązania ISP. A powyżej duży wydruk informacyjny oświetlany ruchomym światłem.

Stoisko nie mogło być statyczną, nieatrakcyjną bryłą, zatem na lewej ścianie stoiska kryjącej zaplecze, oprócz podświetlanych obrazów i informacji umieszczono obracające się plansze z logo ISP. Każdy ruch na targach przyciąga wzrok.

ISP Polska targi Automaticon, ISP Polska. Targi Automaticon – Tatjana Kobuszewska, TRK System

Na koniec, ale nie ostatnie: dzieła dopełniały standardowe elementy wyposażenia stoiska: stoliki, fotele i podświetlane lady.

 

Lady oznakowano logiem ISP. Wypożyczyliśmy je z wypożyczalni Amadeo.
Stoisko podobało się klientowi, co potwierdził opłacając w terminie fakturę.

Pomysł, projekt, nadzór i wykonanie: Tatjana Kobuszewska, TRK System.