TRK System

Zamów wycenę:

Małe stoiska targowe              trksystem.com-mini-stoisko-miele-expo-xxi-7-miele-5950-3

TRK System » TRK System – stoiska targowe, handlowe i wystawiennicze » Projektowanie stoisk wystawienniczych i targowych » Małe stoisko targowe

1. Umownie małe stoiska to stoisko do ok. 50m kwadratowych. Przeważnie mieści się w „przegródkowie” – rzędach stoisk zapewnianych przez organizatora targów dla firm które jeszcze nie mają potencjału by wystawić na większej powierzchni lub mają produkt na tyle wyspecjalizowany że mała powierzchnia stoiska, zwłaszcza na prestiżowych targach, nie jest przeszkodą w pozyskaniu uwagi fachowych klientów. Ale też może być stoiskiem samodzielnym. Jak to widzimy na stoisku Miele

2. Stoisko takie może mieć małe zamykane zaplecze co jest niewątpliwą zaletą. można tam przechować cenniejsze rzeczy. I może nawet zmieści się lodówka.

Jak wyróżnić małe stoisko targowe

3. Mimo małej powierzchni można uzyskać efekt wyróżnienia w tłumie odpowiednim doborem kilku elementów. Jednym z tych elementów są ściany. mają one dość sporą powierzchnię i wysokość. oklejenie ich wydrukami prezentującymi produkty czy usługi oferowane przez waszą firmę da efekt większej widzialność.

Jeżeli jeszcze prezentowane grafiki będą dobrej jakości artystycznej , lub nieco odważniejsze to z pewnością zostawią swój ślad w pamięci zwiedzających.

4. Oświetlenie. Oświetlenie standardowe oferowane przez organizatorów przeważnie jest nie wystarczające . Podzielenie nawet małego stoiska na strefy przy pomocy oświetlenia zwiększy jego atrakcyjność.

5. Model lub wasz sztandarowy względnie promowany produkt też wzbudzi zainteresowanie bardziej fachowej (a o nią przecież chodzi) części zwiedzającej publiczności. jeżeli jeszcze wasz eksponat będzie działał, albo chociaż symulował działanie macie jeszcze więcej szans na sukces.

6. Efekty wizualne z wykorzystaniem rzutników napisów wyświetlające biegające napisy przed stoiskiem też zwabią więcej publiczności.

7. Pamiętajcie! jesteście na targach by zdobyć, i lub poinformować klientów o swoim produkcie lub istnieniu! Bądźcie tak dobrzy dla nich jak sami dla siebie.

Nietypowe rozwiązania małych stoisk targowych

8. Małe jest piękne, a potrafi też być sprytne. Jeżeli macie powierzchnię odpowiadającą małemu stoisku i nie jest to stoisko w przegródkowie, to możecie ją podwoić budując stoisko piętrowe.

8.1 Stoisko piętrowe będzie oczywiście bardziej skomplikowane w budowie, ale jego zalety są niezaprzeczalne: powiększenie powierzchni stoiska, możliwość spokojniejszych/ dyskretnych rozmów nie będąc widzianym przez publiczność targów. i na końcu, ale nie ostatnie: dosyć atrakcyjny i niecodzienny widok roztaczający się wokół. Niestety nie mam fotografii takiego stoiska. Choć budowałam je choćby dla firmy Roto.

8.2 By zbudować takie stoisko musimy mieć zgodę organizatorów. Czasem się zgodzą, czasem nie. Jeżeli planujecie piętrowe stoisko, zawsze przed rozpoczęciem prac projektowych sprawdźcie u organizatora czy to możliwe.

8.3 Konstrukcja piętra musi mieć wszystkie certyfikaty aktualne. Tu nie może być żadnej prowizorki. Bądź gotowy że na pewno na budowie stoiska zjawi się strażak i behapowiec z hali targowej.

9. Małe stoisko jest doskonałe na debiut targowy. Pozwoli Wam „rozpoznać bojem” wszystkie możliwości które daje kontakt z żywą publicznością, która często widzi waszą markę po raz pierwszy. Stoisko pozwoli też spotkać się i porozmawiać w mniej formalny sposób z potencjalnym lub aktualnymi sprzedawcami waszych wyrobów. Część z tych ludzi potraktuje zaproszenie na targi i spotkanie na nich z Panem Prezesem jako wyróżnienie i miłą rozrywkę w codziennym kieracie.

Z chęcią zaprojektuję dla Was każde stoisko!