TRK System

Kongres lekarzy małych zwierząt

To stoisko jest zawsze oczekiwane, również przez załogę TRK System.
Niewymuszona pogodna atmosfera kongresu daje odpoczynek po całym sezonie wystawienniczym.

Ta bez wątpienia sympatyczna impreza jest organizowana rokrocznie.

Ponieważ uczestniczyliśmy w niej wiele razy, pracując dla firmy Bayer, pojawi się kilka wpisów na ten temat. Od kilku lat Kongres jest organizowany w Łodzi w centrum kongresowym hotelu DoubleTree by Hilton.

 

Zacznijmy od tego że projekt, a raczej wizualizacja jest nam dostarczany przez firmę obsługującą dział weterynaryjny Bayer’a, występujemy tu jako firma wykonawcza.

Z tego powodu że nie jesteśmy autorami koncepcji, to wyżywaliśmy się we wprowadzaniu małych usprawnień i racjonalizacji budowy standu.

Stoisko konferencyjne było usytuowane w przegródkowie. Było dość długie i płytkie. Celem w tym roku było reklama kursów dokształcających dla weterynarzy lub ich pracowników.

Biorąc pod uwagę to że personel standu  brał udział w dużej ilości prelekcji i czasami był całkowicie nieobecny na stoisku, więc pierwszym rzucającym się w oczy usprawnieniem był zamykany schowek.

Pomysły i usprawnienia

Przebudowa dotknęła  zamykany magazynek (nie uszczuplając powierzchni ekspozycyjnej)
na dobrze wyposażoną zamykaną szatnię w której „Bayer”anci mogli spokojnie się przebrać. Zostawić zbędne rzeczy i przechować wszystkie materiały promocyjne.
Drzwi po zewnętrznej stronie zostały ucharakteryzowane na stare drzwi do klasy szkolnej.Cała zabudowa Bayer’owskiej przegródki została wykonana zgodnie ze sztuką, a stare ławki szkolne zyskały nowy lakier i drugie życie w innych wnętrzach.

Nadzór i wykonanie: Tatjana Kobuszewska, TRK System.

 

Formularz kontaktowy

      zxc2000